BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vaikų čempionatą panevėžiečiai baigė IV-oje vietoje

2010 gegužės 28-29d. Marijampolėje vyko 2009-10m. Lietuvos vaikų (1996-97 +3 98m.g.) berniukų tinklinio čempionato finalinis ratas.

Panevėžiečiai II-ajame finaliniame rate rezultatu 2:0 atsirevanšavo  Kelmės bendraamžiams, antrą kartą nugalėjo Alytų 2:0, bei pralaimėjo Vilniui 0:2, Marijampolei 0:2. Ir vaikų čempionate užėmė galutinę IV vietą. Panevėžio komandoje geriausiu žaidėju buvo pripažintas ir asmeniniu atminimo prizu apdovanotas Arnas Simaitis.

Galutinė finalinio etapo turnyrinė lentelė:

Komanda

Setų sant.

Taškai

Vieta

Vilnius 1

18:2

19

I

Marijampolė

17:5

18

II

Kaunas 1

10:12

15

III

Panevėžys

10:12

14

4

Kelmė

9:14

14

5

Alytus 1

1:20

10

6

.

Rodyk draugams

Vaikai kovos dėl apdovanojimų

2009-10 m. Vaikų berniukų (1996-97 +3 98 m.g.)  čempionato finalinių II-o rato varžybų tvarkaraštis

Vieta

Marijampolė

Atsakingas

R.Sujeta

Dalyviai

Marijampolė, Vilnius 1, Panevėžys, Kaunas 1, Kelmė, Alytus 1

Data

2010.05.28-29

Var

Nr.

Data, laikas

(m.mėn.d/val.min.)

S u s i t i n k a

Rezul

tatas

1

2

3

Viso

1

10.05.28/14:00

Kaunas 1

Marijampolė

0:2 25:23 25:16

50:39

2

10.05.28/15:00

Alytus 1

Vilnius 1 0:2 15:25 16:25

31:50

3

10.05.28/16:00

Kelmė Panevėžys 0:2 18:25 24:26

42:51

4

10.05.28/17:00

Vilnius 1 Kaunas 1 2:0 25:18 25:11

50:29

5

10.05.28/18:00

Marijampolė Kelmė 2:0 25:23 26:24

51:47

6

10.05.28/19:00

Panevėžys Alytus 1 2:0 25:19 25:5

50:24

7

10.05.29/10:00

Kaunas 1 Kelmė 0:2 19:25 21:25

40:50

8

10.05.29/11:00

Alytus 1 Marijampolė 0:2 6:25 17:25

23:50

9

10.05.29/12:00

Panevėžys Vilnius 1 0:2 7:25 13:25

20:50

10

10.05.29/13:00

Alytus 1 Kaunas 1 0:2 22:25 26:28

48:53

11

10.05.29/14:00

Vilnius 1 Kelmė 2:0 25:22 25:15

50:37

12

10.05.29/15:00

Marijampolė Panevėžys 2:0 25:21 25:17

50:38

Rodyk draugams

Aiškėja vaikų čempionato prizininkai

Kelmėje panevėžiečiams, rungtyniavusiems ne stipriausios sudėties, I-ame finaliniame rate ne itin sekėsi - laimėtos tik vienerios rungtynės iš ketverių.

II-as finalinis ratas vyks 2010m. gegužės 29-30d. Marijampolėje.

Komandų rikiuotė po I-ojo finalinio rato:

Komanda

Setų sant.

Taškai

Vieta

Vilnius 1

10:2

11

1

Marijampolė

9:5

10

2

Kaunas 1

8:6

10

3

Kelmė

7:8

9

4

Panevėžys

6:8

8

5

Alytus 1

1:12

6

6

Rodyk draugams

Vaikai pradeda kovas dėl medalių

2009-2010m. Vaikų berniukų (1996-97 +3 98m.g.) čempionato finalinių I-o rato varžybų tvarkaraštis ir rezultatai

Vieta

Kelmė

Atsakingas

R. Nekrašas

Dalyviai

Marijampolė, Vilnius1, Panevėžys, Kaunas1, Kelmė, Alytus1

Data

2010.04.10 (ŠEŠTADIENIS)

Var

Nr.

Data, laikas

(m.men.d/val.min)

S u s i t i n k a

Rezultatas

1

2

3

Viso

1 10.04.10/14:30 Kaunas1 - Marijampolė 2:1 26:24 14:25 15:13
2 10.04.10/15:30 Kelmė - Panevėžys 2:1 25:20 21:25 22:20
3 10.04.10/16:30 Alytus1 - Vilnius1 0:2 16:25 15:25
4 10.04.10/17:30 Marijampolė - Kelmė 2:1 25:9 21:25 15:11
5 10.04.10/18:30 Panevėžys - Alytus1 2:0 25:14 25:16
6 10.04.10/19:30 Vilnius1 - Kaunas1 2:0 25:21 25:7

.

Vieta

Kelmė

Atsakingas

R. Nekrašas

Dalyviai

Marijampolė, Vilnius1, Panevėžys, Kaunas1, Kelmė, Alytus1

Data

2010.04.11 (SEKMADIENIS)

Var

Nr.

Data, laikas

(m.men.d/val.min)

S u s i t i n k a

Rezultatas

1

2

3

Viso

1 10.04.11/11:00 Kaunas1 - Kelmė 2:0 25:16 25:16
2 10.04.11/12:00 Alytus1 - Marijampolė 0:2 10:25 11:25
3 10.03.11/13:00 Panevėžys - Vilnius1 0:2 15:25 14:25
4 10.04.11/14:00 Alytus1 - Kaunas1 0:2 19:25 14:25
5 10.04.11/15:00 Vilnius1 - Kelmė 2:0 25:5 25:10
6 10.04.11/16:00 Marijampolė - Panevėžys 2:0 25:20 25:14

.

Rodyk draugams

Baigėsi vaikų berniukų atrankinės varžybos

Kovo 19d. Kelmėje baigėsi 2009-2010m. Lietuvos vaikų berniukų (1996-97m.g. +3 98m.) tinklinio čempionato atrankinis etapas. Iš kiekvieno pogrupio į finalines varžybas patenko po 2 stipriausias kiekvieno pogrupio komandas. Šių komandų atrankinių varžybų tarpusavio susitikimų rezultatai užskaitomi finaliniame etape. Finalinis etapas vyks dviem turais.  Pirmas finalinis turas turėjo vykti Šiauliuose š.m. balandžio 09-11d., tačiau Šiaulių komanda į finalinį etapą nepateko, todėl vieta bus tikslinama.

“I” pogrupio turnyrinė lentelė

Eil.nr.

Komanda

Taškai

Setų sant.

Vieta

1.

Marijampolė

11

10:2

I-II

2.

Vilnius1

11

10:2

I-II

3.

Jonava

7

3:10

III

4.

Vilnius2

7

2:11

IV

“II” pogrupio turnyrinė lentelė

Eil.nr.

Komanda

Taškai

Setų sant.

Vieta

1.

Kaunas1

11

10:5

I

2.

Panevėžys

10

9:4

II

3.

Šiauliai

9

7:7

III

4.

Kaunas2

6

1:12

IV

“III” pogrupio turnyrinė lentelė (po I-ojo rato)

Eil.nr.

Komanda

Taškai

Setų sant.

Vieta

1.

Kelmė

12

12:1

I

2.

Alytus1

9

8:8

II

3.

Palanga

8

5:9

III

4.

Alytus2

7

4:10

IV

.

Eil. nr.

Komanda

Įskaitinės pergalės

Įskaitiniai pralaimėjimai

Setų santykis

Įskaitiniai taškai

1.

Kelmė

2:0; 2:0

-

4/0

4

2.

Panevėžys

2:0

1:2

3/2

3

3.

Marijampolė

2:0

0:2

2/2

3

4.

Vilnius1

2:0

0:2

2/2

3

5.

Kaunas1

2:1

0:2

2/3

3

6.

Alytus1

-

0:2; 0:2

0/4

2

.

Finalinis etapas: I-as turas 2010.04.09-11(vieta bus tikslinama), II-as turas 2010.05.28-30 Marijampolėje.

.

Rodyk draugams

Vaikų čempionato paskutinio atrankinio rato rezultatai

2009-10 m. Vaikų berniukų (1996-97 +3 98m.g.) čempionato atrankinių varžybų tvarkaraštis.

I-as pogrupis

Vieta

Marijampolė

Atsakingas

R. Sujeta

Dalyviai

Marijampolė, Vilnius 1, Vilnius 2, Jonava

Data

2010.03.19

Var

Nr.

Data, laikas

(m.men.d/val.min)

Susitinka

Rezultatas

1

2

3

Viso

1 10.03.19/12:00 Vilnius 2 - Vilnius 1 0:2 7:25 6:25
2 10.03.19/13:00 Marijampolė - Jonava 2:0 25:8 25:6
3 10.03.19/14:00 Marijampolė - Vilnius2 2:0 25:6 25:7
4 10.03.19/15:00 Jonava - Vilnius 1 0:2 8:25 16:25
5 10.03.19/16:00 Vilnius 1 - Marijampolė 0:2 16:25 22:25
6 10.03.19/17:00 Vilnius 2 - Jonava 2:1 13:25 25:23 15:9

II-as pogrupis

Vieta

Šiauliai

Atsakingas

A. Strockis

Dalyviai

Šiauliai, Panevėžys, Kaunas1, Kaunas2

Data

2010.03.19

Var

Nr.

Data, laikas

(m.men.d/val.min)

Susitinka

Rezultatas

1

2

3

Viso

1 10.03.19/12:00 Panavėžys - Kaunas 2 2:0 25:11 25:21
2 10.03.19/13:00 Šiauliai - Kaunas 1 0:2 25:27 23:25
3 10.03.19/14:00 Šiauliai - Panevėžys 2:0 25:22 25:22
4 iki 10.03.19 Kaunas 1 - Kaunas 2 2:1 19:25 25:22 16:14
5 10.03.19/15:00 Kaunas 2  - Šiauliai 0:2 24:26 20:25
6 10.03.19/16:00 Panevėžys - Kaunas 1 1:2 23:25 26:24 4:15

III-as pogrupis

Vieta

Kelmė

Atsakingas

R. Nekrašas

Dalyviai

Kelmė. Alytus 1, Alytus 2, Palanga

Data

2010.03.20

Var

Nr.

Data, laikas

(m.men.d/val.min)

Susitinka

Rezultatas

1

2

3

Viso

1 10.03.20/11:00 Alytus 1 - Alytus 2 2:1
2 10.03.20/12:00 Kelmė - Palanga 2:0
3 10.03.20/13:00 Kelmė - Alytus 1 2:0
4 10.03.20/14:00 Palanga - Alytus 2 2:0
5 10.03.20/15:00 Alytus 2 - Kelmė 0:2
6 10.03.20/16:00 Alytus 1 - Palanga 1:2

Rodyk draugams

Vaikų bern. II-ojo rato, “I” pogrupio rezultatai

Vieta

Vilnius

Atsakinga

G.Astrauskienė

Dalyviai

Marijampolė, Vilnius 1, Vilnius 2, Jonava

Data

2010.02.19-20
Var

Nr.

Data, laikas

(m.mėn.d/val.min.)

S  u  s  i  t  i  n  k  a

Rezul

tatas

1 2 3 Viso
1 10.02.19/ Vilnius 2 Vilnius 1 2:0 25:7 25:6 50:13
2 10.02.19/ Marijampolė Jonava 2:0 25:14 25:5 50:19
3 10.02.19/ Marijampolė Vilnius 2 2:0 25:13 25:8 50:21
4 10.02.20/ Jonava Vilnius 1 0:2 16:25 8:25 24:50
5 10.02.20/ Vilnius 1 Marijampolė 2:0 25:21 25:19 50:40
6 10.02.20/ Vilnius 2 Jonava 0:2 18:25 16:25 34:50

“I” pogrupio turnyrinė lentelė

Eil.nr.

Komanda

Taškai

Setų sant.

Vieta

1.

Vilnius1

6

6:0

I

2.

Marijampolė

5

4:2

II

3.

Jonava

4

2:4

III

4.

Vilnius2

3

0:6

IV

Rodyk draugams

Vaikų bern. II-ojo rato, III-čio pogrupio rezultatai

Vieta

Alytus

Atsakingas

Dalyviai

Kelmė, Alytus 1, Alytus 2, Palanga

Data

2010.03.19-20

Var

Nr.

Data, laikas

(m.mėn.d/val.min.)

S  u  s  i  t  i  n  k  a

Rezul

tatas

1

2

3

Viso

1

10.02.19/

Alytus 1

Alytus 2

2:0

2

10.02.19/

Kelmė

Palanga

2:0

3

10.02.19/

Kelmė

Alytus 1

2:1

4

10.02.20/

Palanga

Alytus 2

1:2

5

10.02.20/

Alytus 2

Kelmė

0:2

6

10.02.20/

Alytus 1

Palanga

2:0

“III” pogrupio turnyrinė lentelė

Eil.nr.

Komanda

Taškai

Setų sant.

Vieta

1.

Kelmė

6

6:1

I

2.

Alytus1

5

5:3

II

3.

Alytus2

4

3:4

III

4.

Palanga

3

1:6

IV

Rodyk draugams

Vaikų čempionato II-as atrankinis ratas

Šiandien Panevėžyje Jakšto g.1 vyko 2009-2010m. Lietuvos vaikų (1996-97m.g. + 3 98) tinklinio čempionato “II” pogrupio II-as atrankinis ratas. “II”-ajame pogrupyje dėl patekimo į finalines varžybas rungtyniauja: Panevėžys, Šiauliai, Kaunas-1 ir Kaunas-2. Po dviejų atrankos ratų į finalus pateks dvi stipriausios pogrupio komandos. (”II” pogrupio I-as ratas atidėtas ir vyks kovo 19-20d. Šiauliuose).

Var

Nr.

Data, laikas

(m.mėn.d/val.min.)

S  u  s  i  t  i  n  k  a

Rezul

tatas

1 2 3 Viso
1 10.02.19/14:00 Panevėžys Kaunas 2 2:0 25:14 25:11 50:25
2 10.02.19/15:00 Šiauliai Kaunas 1 1:2 25:18 22:25 8:15 55:58
3 10.02.19/16:00 Šiauliai Panevėžys 0:2 23:25 22:25 45:50
4 iki 10.02.19 Kaunas 1 Kaunas 2 2:0 27:25 25:18 52:43
5 10.02.19/17:00 Kaunas 2 Šiauliai 1:2 18:25 25:22 2:15 45:62
6 10.02.19/18:00 Panevėžys Kaunas 1 2:0 25:16 25:15 40:31

„II“ pogrupio turnyrinė lentelė

Eil.nr.

Komanda

Taškai

Setų sant.

Vieta

1

Panevėžys

6

6:0

I

2

Kaunas-1

5

4:3

II

3

Šiauliai

4

3:5

III

4

Kaunas-2

3

1:6

IV

Panevėžio KKSC vaikų 1996-97m.gim. komanda: Gytis Aleliūnas, Ignas Morkevičius, Haroldas Navikas, Ignas Šeškauskas, Tadas Miknys, Arnas Simaitis, Martynas Poškus, Augustas Mažeika, Mantas Semėnas. Komandos treneriai: Vitoldas Stravinskas ir Vytautas Skunčikas.

Rodyk draugams

Atnaujintas varžybų kalendorius

2009-2010m. Lietuvos moksleivių tinklinio čempionatų

atnaujintas varžybų kalendorius:

„Mini“ tinklinis (1997 m.g. ir jaun.)

I-as ratas

Data, Vieta

2010.02.15-16, Panevėžys

Dalyviai

Šiauliai, Klaipėda, Kaunas, Panevėžys, Raseiniai

Data, Vieta

2009.12.11-13, Vilnius

Dalyviai

Vilnius1, Vilnius2, Alytus, Marijampolė, Šalčininkai

II-as ratas

Data, Vieta

201002.26-28, Raseiniai

Dalyviai

Šiauliai, Klaipėda, Kaunas, Panevėžys, Raseiniai

Data, Vieta

2010.02.26-28, Marijampolė

Dalyviai

Vilnius1, Vilnius2, Alytus, Marijampolė, Šalčininkai

FINALAI: Marijampolė 2010.04.23-25;

Šiauliai 2010.05.14-16

VAIKAI (1996-97 +3 98 m.g.)

I-as ratas

Data, Vieta

2010.03.19-20, Marijampolė

Dalyviai

Marijampolė, Vilnius1, Vilnius2, Jonava

Data, Vieta

2010.03.19-20, Šiauliai

Dalyviai

Šiauliai, Panevėžys, Kaunas1, Kaunas2

Data, Vieta

2010.03.19-20, Kelmė

Dalyviai

Kelmė, Alytus1, Alytus2, Palanga

II-as ratas

Data, Vieta

2010.02.19-20, Vilnius

Dalyviai

Marijampolė, Vilnius1, Vilnius2, Jonava

Data, Vieta

2010.02.19-20, Panevėžys

Dalyviai

Šiauliai, Panevėžys, Kaunas1, Kaunas2

Data, Vieta

2010.02.19-20, Alytus

Dalyviai

Kelmė, Alytus1, Alytus2, Palanga

FINALAI: Šiauliai 2010.04.09-11;

Marijampolė 2010.05.28-30

JAUNUČIAI (1995-96 +3 98 m.g.)

I-as turas

Data, Vieta

2009.12.04-06, Kaunas

Dalyviai

Raseiniai, Druskininkai, Kaunas2, Kaunas3, Kaunas1

Data, Vieta

2010.05.14-16, Šiauliai

Dalyviai

Šiauliai, Panevėžys, Vilnius, Marijampolė, Kelmė

II-as turas

Data, Vieta

2010.02.05-06, Druskininkai

Dalyviai

Raseiniai, Druskininkai, Vilnius, Marijampolė, Kelmė

Data, Vieta

2010.02.05-06, Panevėžys

Dalyviai

Šiauliai, Panevėžys, Kaunas2, Kaunas3, Kaunas1

III-as turas

Data, Vieta

2010.03.05-06, Raseiniai

Dalyviai

Raseiniai, Druskininkai, Šiauliai, Panevėžys

Data, Vieta

2010.03.05-06, Vilnius

Dalyviai

Kaunas2, Kaunas3, Kaunas1, Vilnius, Kelmė, Marijampolė

FINALAI: 2010.05.21-23

JAUNIAI (1993-94 +3 95 m.g.)

I-as turas

Data, Vieta

2009.11.05-06, Šiauliai

Dalyviai

Šiauliai, Vilnius, Kelmė, Palanga

Data, Vieta

2009.11.06-07, Marijampolė

Dalyviai

Kaunas2, Kaunas1, Panevėžys, Marijampolė

Data, Vieta

2009.11.06-07, Šalčininkai

Dalyviai

Šalčininkai, Klaipėda, Alytus

II-as turas

Data, Vieta

2009.12.19-20, Panevėžys

Dalyviai

Šiauliai, Vilnius, Panevėžys, Marijampolė

Data, Vieta

2009.12.19-20, Palanga

Dalyviai

Kaunas2, Kaunas1, Kelmė, Palanga

III-as turas

Data, Vieta

2010.01.22-23, Panevėžys

Dalyviai

Marijampolė, Panevėžys, Palanga, Kelmė

Data, Vieta

2010.01.22-24, Kaunas

Dalyviai

Šiauliai, Vilnius, Kaunas1, Kaunas2, Šalčininkai, Alytus, Klaipėda

IV-as turas

Data, Vieta

2010.04.23-25, Vilnius

Dalyviai

Šiauliai, Vilnius, Kaunas2, Kaunas1

Data, Vieta

2010.04.23-25, Kelmė

Dalyviai

Marijampolė, Panevėžys, Palanga, Kelmė, Šalčininkai, Alytus, Klaipėda

FINALAI: 2010.05.07-09

JAUNIMAS (1991-92 +3 93 m.g.)

I-as turas

Data, Vieta

2009.12.04-06, Vilnius

Dalyviai

Vilnius1, Kaunas, Palanga, Klaipėda

Data, Vieta

2009.12.04-06, Šiauliai

Dalyviai

Šiauliai1, Panevėžys, Šiauliai2, Vilnius2

II-as turas

Data, Vieta

2010.01.09-10, Kaunas

Dalyviai

Vilnius1, Kaunas, Šiauliai2, Vilnius2

Data, Vieta

2010.01.09-10, Panevėžys

Dalyviai

Šiauliai1, Panevėžys, Palanga, Klaipėda

III-as turas

Data, Vieta

2010.02.27-28, Vilnius

Dalyviai

Vilnius1, Kaunas, Šiauliai1, Panevėžys

Data, Vieta

2010.02.27-28, Palanga

Dalyviai

Palanga, Klaipėda, Šiauliai2, Vilnius2

FINALAI: 2010.03.26-28

Rodyk draugams