BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Lietuvos U-18 čempionate paaiškėjo stipriausieji

2010m. Lietuvos U-18 prizininkai

Birželio 26 dieną, Kelmės “Draugystės” parko aikštyne vyko Lietuvos jaunių U-18 pliažo tinklinio čempionatas, kuriame dalyvavo 13 vaikinų ir 11 merginų komandų iš Kelmės, Šiaulių, Marijampolės, Vilniaus, Raseinių, Alytaus, Jonavos, Klaipėdos, Kauno.
Merginų varžybose geriausiai sekėsi jungtinei Klaipėdos ir Kauno komandai I. Dumbauskaitiei ir I. Kazūraitytei, kurios finale 2:1 (18:16, 10:15, 15:5) nugalėjo kelmiškes M. Povilaitytę ir M. Kazmiruk. Kovoje, dėl bronzos medalių kaunietės A. Kontvainaitė ir V. Makauskaitė 2:1 (15:13, 12:15, 15:11) privertė pasiduoti jungtinę Šiaulių ir Jonavos komandą Ž. Guobytę ir R. Petrauskaitę.
Vaikinų varžybose geriausiai sekėsi Šiaulių komandai R. Viktoravičiui ir D. Strockiui, kurie finale 2:1 (23:25, 21:18, 15:12) nugalėjo kitus šiauliečius T. Dilį ir B. Šileiką. Kovoje dėl bronzos medalių kelmiškiai G. Kerpė ir M. Lopetaitis nesunkiai rezultatu 2:0 (21:11, 21:16) nugalėjo E. Adomaitį ir M. Česnavičių iš Šiaulių.
Visos komandos prizininkės buvo apdovanotos medaliais, čempionai taurėmis bei V. Každailio įsteigtais prizais. Geriausias turnyro žaidėjas buvo išrinktas T. Dilys iš Šiaulių, geriausia turnyro žaideja I. Dumbauskaitė iš Klaipėdos.

Šaltinis: www.kelmestinklinis.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. Ramunas:

  Mldc suvaret krepsininko pora

 2. Robnekas:

  Skayk ka nori Ramunai, bet tu kazkoks neveikas esi..

 3. Ramunas:

  ROBERTAI,SAKAU KA NORIU,BET SVEIKAS.Tikrai dziaugiuosi kad Marijampoles pora su kasioru gavo i kaulus.Mane liudina zinios kad krepsininkai laimi tinklini pries tinklininkus,kai turetu rinkti tik po 10 tasku.Tai parodo tinklinio lygi.Aisku jeigu mums svarbiausia masiskumas tai mums vienodai kas zaidzia,su kuo zaidzia,kas laimi,vienodai,kad LT cempe tinklas be antenu(u-16),kad teisejauja kas nori….Man ne vienodai,bet gal as klystu.

 4. Benua:

  Ramunas teisus. Gryna betvarke, antenu nereik, kasiorai laimi tinklini, teisejai tik per elgos finala buvo normalus.. ziauru..

Rašyti komentarą