BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2010m. Panevėžio m. U-16 nugalėtojai D.Šaltis ir J.Lukošiūnas

Birželio 15d. “Aukštaitijos” sporto komplekse baigėsi trim etapais vykusios 2010m. Panevėžio m. U-16 pliažo tinklinio pirmenybės, kuriose varžėsi 12 komandų. Paskutiniame lemiamame etape sužaidus atrankinių varžybų etapą į pusfinalį pateko D.Šaltis ir J.Lukošiūnas prieš I.Morkevičių ir H.Naviką. Pranašesni buvo vyresnieji Šaltis ir Lukošiūnas. Jie laimėję rungtynes 2:0 (16:14, 16:14), pirmi pateko į finalą. Antrajame pusfinalyje susitiko L.Kirchovas ir M.Navarskas prieš L.Mikalajūną ir T.Lindą. Rungtynes 2:0 (15:5,15:6) laimėję L.Mikalajūnas ir T.Linda, antrieji pateko į finalą. Finalus buvo nuspręsta žaisti iš vieno laimėto seto iki 21 taško. Mažajame finale dėl III vietos L.Kirchovas ir M.Navarskas 21:13 nugalėjo I.Morkevičių ir H.Naviką. Didžiajame finale dėl I vietos 21:9 D.Šaltis ir J.Lukošiūnas nugalėjo L.Mikalajūną ir T.Lindą. Pasibaigus III etapo varžyboms, paaiškėjo čempionai (142tšk.) ir vicečempionai (130tšk.). Bronzos medalių laimėtojai buvo išaiškinti tik po papildomo peržaidimo, nes per tris etapus L.Mikalajūnas ir T.Linda bei L.Kirchovas ir M.Navarskas surinko po 107 taškus bendroje įskaitoje. Peržaidimas dėl bronzos apdovanojimų vyko iš vieno laimėto seto iki 21 taško. Šį kartą L.Kirchovas ir M.Navarskas atsirevanšavo savo varžovams rezultatu 21:9 ir iškovojo bronzos medalius.